Programista - BackEnd Developer, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Programista - BackEnd Developer

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Programista - BackEnd Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój wewnętrznego oprogramowania firmy

Nasze wymagania:

  • wykazujesz się dobrą znajomością języków programowania JavaScript z Node.js, Python, TypeScript
  • narzędzia takie jak: npm, Node JS, GIT, Docker​ nie są Ci obce, a mile widziane będą: CMS (personalizacja i rozwój), Generator stron statycznych
  • masz doświadczenie w pracy z Angular JS / React
  • potrafisz tworzyć SPA (REST API)
  • bazy danych MySQL, PostgreSQL nie kryją przed Tobą tajemnic
  • znane jest Ci środowisko AZURE
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • możesz się pochwalić​ 3-letnim doświadczeniem jako BackEnd Developer
  • istotne jest dla Ciebie wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie w zespole

Mile widziane:

  • swobodne poruszanie się w środowisku​ JAVA, SQL
  • wiedza z zakresu użycia framework'ów: Saleor, GatsbyJS, Django
  • podstawowa znajomość brokera wiadomości Apache Kafka

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej w dowolnej lokalizacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • praca przy rozwojowym projekcie