Programista Android, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plitkontrakt - Programista Android

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Android

miejsce pracy: Łódź

nr referencyjny: MBI/AD/LDZ/10/GL

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych
  • Pracę w oparciu o zwinną metodykę wytwarzania oprogramowania
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego
  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu, w tym 2 lata na platformę Android
  • Praktyczna znajomość programowania aplikacji mobilnych na Android
  • Doświadczenie w programowaniu w JAVA
  • Znajomość GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii
  • Udział w rozwoju aplikacji mobilnych
  • Możliwość wyboru formy współpracy
  • Benefity (pakiet medyczny i sportowy)

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży ubezpieczeniowej, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji na stanowisko Programista Android.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.