Praktykant/ka w Dziale Kadr i Płac, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plNeonet - Praktykant/ka w Dziale Kadr i Płac

NEONET S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

Poszukujemy do pracy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Praktykant/ka w Dziale Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

(praktyka bezpłatna)

Obowiązki:

  • wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji kadrowej oraz obsługa kadrowa pracowników
  • aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • pomoc w bieżących zadaniach działu kadr i płac
  • sporządzanie zestawień i raportów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • miejsce pracy: ul. Bogedaina

Oferujemy:

  • odbycie praktyk w ogólnopolskiej, sieciowej firmie handlowej
  • miłą atmosferę podczas praktyk i wsparcie merytoryczne zespołu
  • zdobycie niezbędnej wiedzy praktycznej
  • zapewniamy elastyczne godziny praktyk
  • otrzymanie referencji po zakończonych praktykach

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.