Pracownik zarządzający stanem technicznym urządzeń, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Pracownik zarządzający stanem technicznym urządzeń

Oferta archiwalna

Oferta 0011895
Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik zarządzający stanem technicznym urządzeń
Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref. PZA/011/MKO

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat - początkowo zatrudnienie za pośrednictwem agencji przez 3 miesiące, a następnie przejście do firmy i zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • Pracę w systemie 3-zmianowym - regularne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Dodatkowy dzień płatnego urlopu z okazji urodzin
  • Program wyróżnień pracowniczych
  • Okazjonalne paczki produktowe
  • Platforma kafeteryjna
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektromechanik, elektronik)
  • Uprawnienia energetyczne do 1 kV "E" (mile widziane uprawnienia dozorowe)
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i podnośników nożycowych
  • Doświadczenie w zakresie konserwacji i napraw elektrycznych wózków widłowych i podnośników nożycowych
  • Doświadczenie w tworzeniu harmonogramów przeglądów i konserwacji urządzeń
  • Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu projektów lub zarządzaniu zespołem
  • Dyspozycyjność, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w pracy, elastyczność na zmiany priorytetów
  • Bardzo dobra organizacja pracy i otwartość na współpracę w większym zespole
  • Dostępność (praca na 3 zmiany)
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Kontrola stanu technicznego przenośnika magazynowego i powiązanych z nim systemów, realizacja napraw i czynności konserwacyjnych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Codzienna kontrola i konserwacja oraz zapewnienie ciągłości pracy urządzeń oraz sprzętu będących na wyposażeniu Centrum Dystrybucyjnego
  • Nadzór nad stanem technicznym wózków widłowych niskiego i wysokiego składowania, podnośnika nożycowego samojezdnego i stacjonarnego oraz innych urządzeń podlegających pod UDT
  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem okresowych przeglądów, przygotowanie urządzeń, realizacja prac naprawczych wynikających z okresowych przeglądów
  • Efektywne zarządzanie zapasem materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych
  • Codzienna kontrola urządzeń oraz powiązanych systemów będących na wyposażeniu Centrum Dystrybucyjnego pod kątem ich bezpieczeństwa dla użytkowników
  • Prace administracyjne i działania optymalizacyjne na podległym obszarze
  • Bezpośrednia współpraca z zewnętrznymi firmami - zgłaszanie awarii, zbieranie ofert na usługi obce
  • Dbałość o utrzymanie zasad 5S
Grafika dolna