Pracownik produkcyjny (k/m), Tychy - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik produkcyjny (k/m)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny (k/m)

Work place: Tychy

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t6N000003TskmQAC

Opis stanowiska:
  • miejsce pracy: fabryka Opla, Tychy,
  • proste prace produkcyjne w dziale lakierni, wtrysku bądź montażu.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe,
  • dojazd we własnym zakresie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową od pierwszego dnia,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3060 zł brutto, a od lipca 3290 zł brutto miesięcznie,
  • premię w wysokości 400 zł brutto,
  • dodatek nocny w wysokości ok. 200 zł brutto,
  • system poleceń pracowniczych,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • odzież roboczą,
  • darmowy pakiet sportowy,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • wczasy pod gruszą,
  • paczki oraz premie świąteczne,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty,
  • pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Julia Kutek, tel. 605 121 248. Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, ul. Korfantego 25/2, piętro 1. Czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl