Skuteczna rekrutacja

Pracownik produkcji

Miasto: Goleniów, Łozienica

Praca » Stanowiska » Praca fizyczna » Pracownik produkcji Mondi

Miejsce pracy: Goleniów, Łozienica

Region: zachodniopomorskie

 Opis stanowiska:

  • zapewnienie ustalonej wielkości produkcji
  • dbałość o wysoką jakość wyrobów
  • realizacja powierzonych zadań
  • praca zmianowa

Oczekiwania:

  • wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • wysoka kultura osobista
  • przygotowanie do pracy zmianowej
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • aktualna książeczka zdrowia

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o kapitale zagranicznym
  • odzież roboczą

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o składanie aplikacji lub przybycie na spotkanie, które odbywa się cyklicznie w każdy wtorek o godzinie 12:30 w Goleniowskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 1.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Powyższe ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Opinie pracowników o Mondi

Wynagrodzenie

4.0

Możliwości rozwoju

4.5

Socjal / benefity

4.3

Ludzie / zespół

4.8

Atmosfera

3.8
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom moderować ani usuwać opinii
Anonimowy użytkownik

solidna firma anonimowo, pracował(a) w Mondi ponad 3 lata temu 07.11.2016, 21:46

  • 3.8
  • 3.0
  • 3.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 3.0
    Atmosfera

Plusy

  • stres

Minusy

  • wynagrodzenie