Pracownik produkcji w branży metalowej, Drezno , Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Pracownik produkcji w branży metalowej

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie wschodnich  Niemiec w okolicach Drezna kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji w branży metalowej

Miejsce pracy: Drezno , Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: 4/PRMO/DE/19

Główne zadania:

- praca przy produkcji silników elektrycznych, generatorów i transformatorów

- montaż uzwojeń i innych metalowych komponentów

- obsługa urządzeń dźwigowych

- usuwanie zakłóceń podczas pracy maszyn

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe w branży metalowej

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- gotowość do pracy zmianowej

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- zdolnośći manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane:

- posiadanie samochodu osobowego

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 10,95 EUR/godz. brutto

- dieta min. 16 € netto dziennie

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.