Pracownik produkcji – skorzystaj z darmowego transportu!, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Wołów, Lubiąż, Wińsko - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Pracownik produkcji – skorzystaj z darmowego transportu!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operatora maszyn do pracy w Pogalewie Wielkim.

Pracownik produkcji – skorzystaj z darmowego transportu!

Miejsce pracy: Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Wołów, Lubiąż, Wińsko
Region: dolnośląskie

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • premię każdego miesiąca aż do 20% wysokości wynagrodzenia (zależna od pracy całego zespołu)
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające przed podjęciem pracy
  • możliwość podniesienia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę Koordynatora Personalnego
  • bezpłatny transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego, możliwe są przystanki na trasie w wybranych miejscowościach (między innymi Brzeg Dolny, Wołów, Lubiąż)

Jakie będą Twoje obowiązki?

obsługa wózka widłowego (chwytak) przy relokacji gotowych bloków pianki

obsługa maszyn krojących piankę PUR:

  • wybranie odpowiedniego programu,
  • kontrola ustawienia bloku pianki oraz jego wycięcia

Czego oczekujemy?

  • pierwszego doświadczenia w pracy przy maszynach oraz w obsłudze wózka widłowego
  • chęci do pracy w systemie trzyzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • dobrej wyobraźni przestrzennej
  • sumienności i dokładności

Jeśli znalezienie stałej pracy to Twój cel - WYŚLIJ CV!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego 508 351 455.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.