Pracownik produkcji pralinek - NIEMCY, Norymberga - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja Pracy - Pracownik produkcji pralinek - NIEMCY <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>- praca również dla par</span>

Oferta archiwalna

Pracownik produkcji pralinek - NIEMCY
- praca również dla par

Miejsce pracy: Norymberga

Opis stanowiska:

  • Praca pomocnicze na produkcji pralinek (czekoladek)
  • Wykładanie / układanie / przekładanie pralinek na taśmach produkcyjnych
  • Selekcja - kontrola jakości
  • Pakowanie produktów
  • Prace porządkowe - w razie konieczności

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej
  • Mile widziane pary / grupy mobilne (samochód konieczny tylko w celach dojazdów do pracy)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stawka godz. dzienna: 12,00 EUR/h
  • Stawka godz. nocna: 15,00 EUR/h
  • Dni świąteczne wolne od pracy w 100% płatne
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, darmowy Internet