Pracownik produkcji (k/m), Gliwice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik produkcji (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m)

Work place: Gliwice

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t6N000003TuedQAC

Opis stanowiska:
  • obsługa instalacji chemicznej zgodnie z wewnętrzną dokumentacją technologiczną,
  • monitorowanie parametrów procesów chemicznych na stanowisku pracy, zgodnie z instrukcjami oraz zasadami BHP,
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu produkcji.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (liczba zmian różni się w poszczególnych obszarach produkcji, maksymalnie 3 zmiany, także zmiana nocna),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dobra organizacja pracy, wytrzymałość w warunkach stresowych, chęć współpracy na stałe,
  • mile widziane: doświadczenie w obsłudze linii technologicznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 PLN brutto miesięcznie,
  • premie kwartalne w wysokości 1200 zł,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • dodatki do zmiany drugiej oraz nocnej,
  • opiekę medyczną za darmo dla wszystkich pracowników,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,
  • świadczenia socjalne,
  • program wsparcia pracowników - porady prawne, podatkowe, psychologiczne,
  • program wyróżnień pracowniczych z nagrodami,
  • program dofinansowania kształcenia,
  • program poleceń pracowniczych,
  • korzystanie z kawomatów i oferty bufetu gratis (do określonej kwoty miesięcznie),
  • parking (nieodpłatny), łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej,
  • parking rowerowy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl