Pracownik produkcji czekolady, - oferta pracy - GoldenLine.pl MG Agencja Pracy - Pracownik produkcji czekolady <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>(praca dla grup/par mobilnych)</span>

Pracownik produkcji czekolady

Added: 27.11.2020

Province: dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie pomorskie podkarpackie podlaskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

(praca dla grup/par mobilnych)

Region: Cała Polska

Numer ref.: PROD/WER/N

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace przy linii produkcyjnej (produkcja czekolady)
  • Pakowanie i konfekcjonowanie produktów
  • Inne prace pomocnicze w zakładzie produkcyjnym

WYMAGANIA:

  • Mile widziane pary / grupy mobilne (własny środek transportu)
  • Mile widziana (nieobowiązkowa) komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Dokładność i precyzja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę tymczasową na czas określony (sezon trwa od maja do luty/marzec kolejnego roku). Zatrudnienie na pełen etat - gwarantowana ilość godzin (!)
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, zaliczki na podatek dochodowy odprowadzane do niemieckiego Finanzamt'u)
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Praca w systemie 3-zmianowym (możliwa praca w weekendy), dodatki za pracę w porze nocnej +25%
  • Zarobki netto na rękę po wszelkich potrąceniach 1.150-1.500 EUR; z nadgodzinami nawet do 1.500 EUR netto
  • Możliwość zwiększenia zarobków dzięki dodatkowym zmianom w weekendy i nadgodzinom
  • Premia świąteczna (150 EUR)
  • Premia frekwencyjna (100 EUR netto)
  • Płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych (25%) oraz nocnych (25%), praca w niedzielę (50%)
  • Stała opieka naszego dwujęzycznego Koordynatora w miejscu pracy i zakwaterowania
  • Pomoc w otrzymaniu zwrotu części odprowadzonego podatku przy rozliczeniu rocznym (nawet ok. 1.000 EUR)

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, nadal pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
5.0
  • 5.0
    Salary
  • 5.0
    Development opportunities
  • 5.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2018.07.08

bardzo szybko rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy

Pros
  • elastyczny czas pracy
  • wyjazdy integracyjne
Cons
  • odpowiedzialność