Kontroler Biletów / Pracownika Obsługi Widowni i Szatni, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Kontroler Biletów / Pracownika Obsługi Widowni i Szatni <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>praca stacjonarna w obiekcie <br> umowa zlecenie</span>

CAVATINA HALL jest pierwszą w Polsce salą koncertową na tysiąc miejsc powołaną do służby publiczności przez Grupę Cavatina – lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Cavatina Hall powstaje w centrum Bielska-Białej, jednym z najpiękniejszych polskich miast, leżącym u stóp malowniczych Beskidów. To nie tylko pogranicze wielu kultur, ale przede wszystkim centrum rozwoju usług dla biznesu i wysokich technologii: od branży informatycznej zaczynając, na lotniczej kończąc. Sala koncertowa znajduje się w unikalnym i nowoczesnym biurowcu klasy A, łączącym funkcje komercyjne z kulturalnymi. To pierwszy tego typu budynek mixed-use w tej części Europy.

Kontroler Biletów / Pracownika Obsługi Widowni i Szatni
praca stacjonarna w obiekcie
umowa zlecenie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Twój zakres obowiązków:

  • sprawdzanie biletów przy wejściu do teatru i/lub na salę,
  • kierowanie widzów do szatni, na salę główną, foyer, restauracji etc.,
  • obsługa szatni,
  • udzielanie informacji o aktualnym repertuarze, koncercie/wydarzeniu,
  • kierowanie widzów na właściwe miejsca na widowni,
  • kontrola widowni w trakcie spektaklu/wydarzenia,
  • reagowanie w sytuacjach kryzysowych na widowni,
  • zachowywanie wszelkich środków ostrożności i higieny pracy oraz kontrola publiczności zgodna z wymogami i obostrzeniami związanymi z COVID-19.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Otwartość na nowe wyzwania, chęć rozwoju zawodowego i poszerzania swych umiejętności,
  • Dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy.

Mile widziani:

  • Studenci, pełnoletni uczniowie szkół muzycznych, uczelni artystycznych, osoby emerytowane i poszukujące pracy dodatkowej,
  • Osoby z podstawowym poziomem języka angielskiego, swoboda w komunikacji słownej.

To oferujemy:

  • Pracę przy koncertach i wydarzeniach światowego formatu,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy w kreatywnym zespole,
  • Elastyczny grafik pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.