Pracownik magazynu - lider (k/m), Tyniec Mały, Kobierzyce, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik magazynu - lider (k/m)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu - lider (k/m)

Miejsce pracy: Tyniec Mały, Kobierzyce, Wrocław

Nr. ref.: a0t4H00000pM2nwQAC

Obowiązki:

  • prace magazynowe (kompletowanie zamówień ze skanerem magazynowym, pakowanie),
  • współpraca z podległym zespołem.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy zmianowej (2 zmiany, z możliwością pojawienia się trzeciej zmiany),
  • możliwość dojazdu do zakładu zlokalizowanego w Tyńcu Małym, ul. Ryszarda Chomicza.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie stałe,
  • pracę w ramach projektu e-commerce (branża odzieżowa),
  • tygodniowe szkolenie w Porto (Portugalia),
  • możliwość skorzystania z karty sportowej,
  • dofinansowane obiady,
  • miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.