Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT (k/m), Gliwice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT (k/m)

Archive offer

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT (k/m)

Work place: Gliwice

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t6N000000p1wjQAA

Opis stanowiska:
  • obsługa wózka widłowego,
  • praca ze skanerem,
  • kompletacja zamówień,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • praca w temperaturze 2 st. C - 6 st. C.
Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • aktualna książeczka sanepid,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 4000-4500 zł brutto,
  • do 700 zł brutto premii,
  • kafeterię MyBenefit (bilety do kina, karta Multisport etc.),
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie,
  • bezpłatną aplikację do nauki języków niemieckiego i angielskiego.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl