Pracownik magazynowy z UDT, Wojanowo, Tczew, Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik magazynowy z UDT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy z UDT

Work place: Wojanowo, Tczew, Pruszcz Gdański

Region:Pomorskie

Numer ref.: a0t6N000000Pbo0QAC

Opis stanowiska:
  • kompletacja towarów, praca ze skanerem,
  • transport towarów w magazynie,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • obsługa wózków widłowych,
  • bieżące prace porządkowe.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • gotowość do podjęcia pracy w temperaturze 2-6 stopni,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • chęć wykazania się inicjatywą i zaangażowaniem w pracy,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • długofalową współpracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym,
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz wsparcie ze strony przełożonych i narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów między innymi karta sportowa, prywatna opieka medyczna.
Miejsce pracy: Wojanowo

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl