Pracownik Magazynowy/Magazynierka, Żerniki - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Pracownik Magazynowy/Magazynierka

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Pracownik Magazynowy/Magazynierka

Miejsce pracy: Żerniki

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Zbieranie produktów na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera,
  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego,
  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów,
  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek,
  • Obsługa zwrotu zamówień.

Wymagania:

  • Nasi klienci oczekują od nas najlepszej jakości, dlatego wspomniana rola wymaga świadomości pracy w oparciu o wskaźniki i normy ilościowo-jakościowe,
  • Chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowego miejsca pracy w regionie dla setek osób,
  • Brak doświadczenia w pracy na magazynie, nie będzie przeszkodą wszystkiego nauczymy Cię od podstaw,
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym, również w weekendy.

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole,
  • Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec pracownika i klienta, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał  pracownika (awanse wewnętrzne),
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę managerską,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Obiady za 1 zł.