Pracownik kuchni Miechów

Zakres obowiązków:

Praca jako magazynier/ka w magazynie spożywczym na

potrzeby kuchni,

Wymagania:

książeczka sanepid

umiejętność podstawowej obsługi komputera

bez nałogów

dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie od zaraz

umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę

premie kwartalne

wynagrodzenie zawsze na czas

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych powyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze:

PRACOWNIK KUCHNI

Miejsce pracy: Miechów

Dni i godziny pracy:

poniedziałek - piątek 7-15

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.

Miechów, małopolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne