Pracownik fizyczny w branży drzewnej, Burgbernheim - oferta pracy - GoldenLine.plMondi - Pracownik fizyczny w branży drzewnej

Oferta archiwalna

Pracownik fizyczny w branży drzewnej

Miejsce pracy: Burgbernheim

Region: Cała Polska

Firma:

Oferujemy pracę w wiodącej i innowacyjnej firmie z branży przetwórstwa drzewnego. Firma dostarcza kompleksową gamę produktów drzewnych dla handlu i przemysłu. W związku z rozwojem Firmy poszukujemy osób do pracy w miejscowości Burgbernheim.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należała ścisła współpraca z operatorem maszyn (heblarek), asystowanie w obróbce materiału drzewnego, sortowaniu wytworzonego produktu drzewnego do odpowiednich pojemników, układanie ich na palety oraz przygotowywanie do wysyłki.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dodatek dzienny 15 € netto
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
  • terminowe wynagrodzenie oraz dodatki za pracę w nadgodzinach i pracę na zmianę nocną,
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony, podpisywanej przed wyjazdem
  • ubezpieczenie niemieckie(również dla rodziny)
  • zwrot kosztów za odzież roboczą
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • możliwość pobierania zaliczek

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy fizycznej w branży drzewnej lub wykształcenia kierunkowego
  • Znajomości minimum j. niemieckiego w stopniu podstawowym
  • Chęci dłuższego pobytu na terenie Niemiec
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • Posiadanie czynnego prawo jazdy kategorii B i własnego samochodu będzie dużym atutem (kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie