Pracownik działu wysyłkowego / Pakowacz, Tilburg - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Pracownik działu wysyłkowego / Pakowacz

Oferta archiwalna

Pracownik działu wysyłkowego / Pakowacz

Miejsce pracy: Tilburg

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Załadunek paczek na taśmociąg
  • Rozładunek paczek z taśmociągu
  • Przygotowywanie paczek do wysłania

Wymagania:

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Własne buty robocze

Oferujemy:

  • Praca 40 godzin w tygodniu
  • Stawka 10,50 euro na godzinę brutto
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce
  • Bardzo bliska odległość z miejsca zakwaterowania do pracy
  • Praca dwuzmianowa

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.