Pracownik działu utrzymania ruchu (m/k), Bolesławiec - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik działu utrzymania ruchu (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik działu utrzymania ruchu (m/k)

Miejsce pracy: Bolesławiec

Nr. ref.: a0t4H00000ZtnIOQAZ

Obowiązki:

  • codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych (tampodruk, sitodruk, nadruk cyfrowy, nadruk transferowy),
  • wykonywanie prewencyjnych konserwacji,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • prowadzenie dziennika napraw i konserwacji,
  • wdrażanie modernizacji oraz usprawnień,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (o profilu: elektryk, naprawa maszyn i urządzeń, automatyk, mechanik lub pokrewne),
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub dziale technicznym oraz doświadczenie przy pracy z liniami automatycznymi,
  • znajomość zagadnień z mechaniki, pneumatyki oraz automatyki,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego),
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów, umiejętność pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki podstawowej + premii miesięcznych (za wyniki operacyjne) + premii kwartalnych,
  • refundacja kosztów dojazdu (powyżej 10 km),
  • pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów,
  • rozwojowe, pełne wyzwań stanowisko pracy,
  • szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • pakiet benefitów, w którego skład wchodzą: prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.