Pracownik działu sprzedaży (Obsługa Klienta), Przecław - oferta pracy - GoldenLine.pl Nazwa Firmy - Pracownik działu sprzedaży (Obsługa Klienta)

Archive offer

Firma DURABLE wspiera poprzez inteligentne rozwiązania pomyślną pracę w dzisiejszym i przyszłym świecie. DURABLE posiada 100-letnie doświadczenie w profesjonalnej prezentacji i koncepcjach organizacyjnych, które są stosowane na całym świecie w wielu dziedzinach zawodowych. Zorientowana na przyszłość firma dostrzega trendy w pracy i opracowuje innowacyjne koncepcje na potrzeby zmieniającego się świata pracy. Produkty z kategorii Durable Premium charakteryzują się doskonałą jakością, wzornictwem i funkcjonalnością. Zakład DURABLE w Przecławiu (k. Szczecina) zatrudnia obecnie około 200 pracowników.

Do naszego zakładu w Przecławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu sprzedaży (Obsługa Klienta)

Miejsce pracy: Przecław

Region: zachodniopomorskie

Stanowisko objęte jest następującymi zadaniami:

  • Zorientowane na cel
  • Doradztwo dla nowych oraz intensywne wspieranie naszych dotychczasowych klientów

Oczekujemy od Pani/Pana:

  • Wykształcenie w kierunku sprzedaży lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dobra znajomość MS Office a także doświadczenie w obsłudze programu SAP
  • Zorientowanie na klienta
  • Niezależność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Asertywność

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, karta Medicover Sport, posiłki itp.)
  • Dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, paczki dla dzieci z ZFŚS;

Zapraszamy do składania CV wraz z następującą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Durable Sp. z o.o. z siedzibą Al. Kasztanowa 10, 72-005 Przecław, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.