Pracownik działu księgowości z językiem francuskim, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plGenpact - Pracownik działu księgowości z językiem francuskim

Oferta archiwalna

Pracownik działu księgowości z językiem francuskim

Miasto: Kraków

Obowiązki:

  • Weryfikacja oraz księgowanie faktur
  • Praca w systemie SAP
  • Kontakt z klientem w języku francuskim
  • Rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowościami na fakturach
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenie w dziedzinie finansów/ rachunkowości min. 1 rok
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobre podejście w pracy z klientem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów I pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Motywacja do pracy, zdobywania wiedzy I nowych kwalifikacji

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie (umowa u pracę)
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie, Luxmed, Multisport)
  • Możliwość polecania znajomych
  • Uczestnictwo w szkoleniach (umiejętności twardych, miękkich)
  • Możliwości rozwoju i planowania ścieżki kariery
  • Pracę w środowisku międzynarodowym

Jeśli jesteś chętny rozwijać się, nie boisz się nowych wyzwań i poszukujesz pracy
w dużej, międzynarodowej I ciągle rozwijającej się firmie – powinieneś aplikować!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.