Pracownik działu kontroli jakości, Piątkowisko k. Pabianic - oferta pracy - GoldenLine.plBARBARA JAKSA - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Pracownik działu kontroli jakości

Lokalizacja
Piątkowisko k. Pabianic
Pracodawca
BARBARA JAKSA
Dodano
02.11.2021

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy konstrukcjach stalowych
  • umiejętność współpracy z ludźmi
  • łatwość podejmowania szybkich decyzji

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości surowców, półproduktów oraz wyrobu gotowego
  • ocena zgodności z projektem
  • egzekwowanie od pracowników wykonania ew. prac korygujących
  • prowadzenie dokumentacji powykonawczej zgodnej z systemami ISO
  • codzienne raportowanie do przełożonego o postępie prac
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Oferujemy:

  • stałą i pewną pracę w polskiej, rodzinnej firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku
  • forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • wynagrodzenie netto 3 500 zł – 4 000 zł + premie, uzależnione od posiadanego doświadczenia, a w dalszym okresie zatrudnienia, od zaangażowania w wykonywaną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez sfinansowanie kursów i szkoleń
  • wygodny dojazd, bezpłatny parking, dofinansowanie do posiłków
  • pracownik do dyspozycji otrzyma wszystkie niezbędne, nowoczesne narzędzia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy
o kontakt pod nr tel. 42 213-16-20, 696 064 590,
składanie aplikacji osobiście w siedzibie firmy pod adresem:
95-200 Pabianice Piątkowisko 87, w dziale HR, w dni powszednie w godz. od 8 do 16.

lub