Pracownik ds. Administracji Platformy Dystrybucyjnej - Duchnice k. Ożarowa Maz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz,
  • wynagrodzenie miesięczne 3500zł brutto,
  • pracę w systemie 1 zmiany (7-15 lub 8-16),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • kartę żywnościową (o kwocie 210 zł przeznaczoną na zakupy spożywcze)

Zadania:

  • bieżące wsparcie w organizacji procesu dystrybucji,
  • przyjmowanie, opracowywanie, zapewnienie właściwego obiegu oraz archiwizacja dokumentacji przewozowej oraz prawidłowego obiegu dokumentu CMR,
  • raportowanie dostaw - skanowanie, potwierdzanie, dostaw ręcznie w VIA,
  • zamykanie tras w VIA (tury, dodatki),
  • weryfikacja raportów KPI,
  • opracowywanie raportów: spóźnienia i dołączanie dokumentów reklamacyjnych,
  • kontrola przebiegu przeładunków,
  • bieżąca współpraca z podwykonawcami oraz kierowcami,
  • optymalizacja wykorzystania samochodów dystrybucyjnych poprzez przydzielanie zadań do tras,
  • weryfikacja dokumentacji (np. dziennych kart pracy kierowców),
  • ewidencja i kontrola zleceń transportowych w module SEP,
  • nadzór nad procesem pobrań w zakresie aktywności platformy,
  • przestrzeganie przepisów i wymogów firmy oraz pozostałych obowiązków wynikających z wymagań norm.

Wymagania:

  • skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia,
  • chęci do pracy - wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Zainteresowany? Prześlij swoje CV!

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) prowadzi rekrutację dla Klienta z branży logistycznej na stanowisko:

Pracownik ds. Administracji Platformy Dystrybucyjnej

Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne