Pracownik cukierni - wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h - Belgia, Moeskroen - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Pracownik cukierni - wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h - Belgia <br><span id="uwagiDoStanowiska">mile widziane kobiety</span>

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika produkcji dla belgijskiej firmy z branży cukierniczej.

Pracownik cukierni - wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h - Belgia
mile widziane kobiety

Miejsce pracy: Moeskroen
Region: Cała Polska

Twoje zadania:

  • produkcja mrożonych wyrobów cukierniczych
  • praca na linii produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad bhp na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wcześniejsza praktyka zawodowa na stanowisku pracowika produkcji (mile widziane)
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć do pracy w niskich temperaturach
  • możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu do Belgii

Jeśli poszukujesz:

  • długotrwałego zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawki w wysokości 13,11 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych ponad 19,66 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania
  • dodatku za wyjazd samochodem 100 euro brutto miesięcznie (przy podwożeniu innego pracownika)

Ideaknie trafiłeś/aś!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.