Pracownik budowlany, Wieliczka, Skawina - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Pracownik budowlany

Firma powstała na podstawie połączenia firm z doświadczeniem
w branży budowlanej i transportowej.
Jesteśmy liderem w swojej branży.

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Wieliczka, Skawina

Region: małopolskie

Opis Stanowiska:

  • praca przy budowie gazociągów na terenie Małopolski (głównie Wieliczka, Skawina)
  • mile widziane uprawnienia operatora koparki

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie - ustalane indywidualnie, w zależności od stanowiska i kwalifikacji
  • szkolenia, podnoszenie kwalifikacji Pracownika

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 692-104-332, 735-923-072
lub mailowy: specgaz.s.c@gmail.com

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.