Pracownik administracji magazynowej / Starszy administrator (m/k), Kokotów, Wieliczka, Brzegi - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik administracji magazynowej / Starszy administrator (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik administracji magazynowej / Starszy administrator (m/k)

Work place: Kokotów, Wieliczka, Brzegi

Region:Małopolskie

Numer ref.: a0t6N000000p97KQAQ

Zadania:
  • administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym,
  • utrzymywanie porządku w dokumentacji, jej kompletowanie i segregowanie,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • przygotowywanie zamówień i kontakt z klientem,
  • skanowanie towarów, wraz z weryfikacją dostaw i wysyłek,
  • ewidencjonowanie prac operacyjnych związanych z przyjęciem i wydaniem towaru w systemie,
  • wystawianie dokumentów kierowcom i plombowanie samochodów,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji i kontrola stanu magazynu,
  • w okresie braku dostaw i prac związanych z ich obsługą, prace porządkowe w magazynie,
  • obsługa urządzeń sprzątających oraz łapek fermionowych,
  • wykonywanie bieżących poleceń kierownika centrum logistycznego.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów i dokumentacji magazynowej,
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programów WMS,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zaangażowanie i organizacja pracy.
Oferujemy:
  • długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • premię uznaniową sięgającą (w zależności od efektów) do kilkuset złotych,
  • wsparcie i opiekę kierownika/koordynatora w trakcie wdrożenia.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Młodszy Specjalista Rekrutacji Dzawzandulam Altantsag.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl