Praca na produkcji (m/k), Czechowice-Dziedzice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Praca na produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Praca na produkcji (m/k)

Work place: Czechowice-Dziedzice

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t6N000000mLCtQAM

Zadania na stanowisku:
  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • szycie opakowań tekstylnych.
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (5:25 -13:25; 13:55 - 21:55).
Uwaga! Mile widziane osoby bez doświadczenia w szyciu.To co możemy zaoferować:
  • umowę o pracę (przez naszą agencję, umowa zawarta do 3 miesięcy),
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki premiowe,
  • pracę tylko na 2 zmiany ( bez nocek! ),
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • pracę od zaraz.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie bezpośrednio do firmy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl