Praca na magazynie w Łodzi – umowa o pracę/ 18,50 zł brutto, Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgier - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Praca na magazynie w Łodzi – umowa o pracę/ 18,50 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Tym razem, jeden z naszych Klientów, firma z branży logistycznej, znalazł się w potrzebie zatrudnienia Pracowników magazynowych.

Praca na magazynie w Łodzi – umowa o pracę/ 18,50 zł brutto

Miejsce pracy: Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz
Region: łódzkie

Zdobądź doświadczenie w firmie specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie!

Oferujemy:

  • Stabilne środowisko pracy – umowę o pracę
  • Wynagrodzenie wynoszące 18,50 zł/h brutto
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych i nadgodziny
  • Wolne weekendy
  • Wsparcie i opiekę Lidera na każdym etapie zatrudnienia

Twoje przyszłe obowiązki:

  • rozładunek i załadunek aut przy użyciu wózka widłowego
  • rozwożenie towaru w wyznaczone miejsca w magazynie

Jakich umiejętności wymagamy?

  • pracy zespołowej i pod presją czasu

Wymogiem koniecznym jest posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe.

Firma zlokalizowana jest w Łodzi (Polesie).

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ już teraz!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.