Praca dla studentów

Jesteś energiczny?
Cechuje Cię pozytywne myślenie i zapał do pracy?
Jesteś spostrzegawczy?
Jesteś dyspozycyjny(a) min. 4 godziny w ciągu dnia w godzinach 8:00-16:00?
Te umiejętności i dyspozycyjność przybliżają Cię do pracy u nas.

Obowiązki:
• Wsparcie pracy działu technicznego (m.in. wgrywanie oprogramowania, testy urządzeń po naprawie, proste czynności obsługowe przy urządzeniach)
• Wsparcie pracy działu logistycznego (m.in. pakowanie urządzeń do wysyłki, segregowanie paczek)

Jak jest u nas i co możemy zaoferować?
Możesz liczyć na wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników. Dostosujemy godziny pracy do Twojego grafiku na uczelni.
Oferujemy umowę zlecenie i wynagrodzenie w wysokości 19,70 zł/h brutto.
Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00.

Szukasz pracy dorywczej w trakcie roku akademickiego?
Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i stać się niezależny finansowo? U nas masz możliwość nabycia doświadczenia zawodowego.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

FIXIT S.A.

Krosno, pomorskie

Umowa zlecenie

Młodszy specjalista / Junior

Praca dodatkowa

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne