Skuteczna rekrutacja

PR Manager

Miasto: Gdańsk

Praca » Stanowiska » Doradztwo/Konsulting » PR Manager LPP S.A.
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

PR Manager

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kreowanie wizerunku firmy LPP
  • Koordynacja działań z obszaru komunikacji z naciskiem na public relations i investor relations
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dziennikarzami, blogerami i mediami
  • Reprezentowanie firmy w bezpośrednich kontaktach z mediami i innymi kluczowymi interesariuszami
  • Prowadzenie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej
  • Obsługa komunikacyjna projektów z wykorzystaniem mediów społecznościowych
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych
  • Nadzór nad serwisem firmowym
  • Zarządzanie komunikacją kryzysową
  • Śledzenie trendów rynkowych
  • Współpraca z agencją PR

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, ekonomia, marketing)
  • Kilkuletnie doświadczenie w komunikacji z wymagającym odbiorcą (praca w agencji PR lub na stanowisku PR w firmie)
  • Kilkuletnie doświadczenie z mediami, relacje z dziennikarzami
  • Lekkie pióro i doświadczenie w pisaniu materiałów PR
  • Umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych w szerokiej komunikacji z otoczeniem
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Realne możliwości poszerzanie swoich kompetencji,
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Świadczenia dodatkowe (współfinansujemy pakiet medyczny oraz kartę Multisport),
  • Kupony zniżkowe do naszych sklepów, rozbudowaną platformę szkoleniową, ubezpieczenie grupowe

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Opinie pracowników o LPP S.A.

Wynagrodzenie

2.5

Możliwości rozwoju

3.0

Socjal / benefity

2.8

Ludzie / zespół

4.2

Atmosfera

3.9
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom moderować ani usuwać opinii
MichałP.

nic specjalnego Michał P. Retail Manager (self-employment), pracował w LPP S.A. mniej niż rok temu 01.11.2017, 11:03

  • 3.8
  • 3.0
  • 2.0
  • 4.0
  • 5.0
  • 5.0
    Atmosfera

Plusy

  • grafik

Minusy

  • stres