Power Electronics Engineer / Energoelektronik, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNES GLOBAL TALENT SP Z O O - Power Electronics Engineer / Energoelektronik

Oferta archiwalna

Power Electronics Engineer / Energoelektronik

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne projektowanie i uruchamianie urządzeń zasilających
  • Projektowanie, uruchamianie i testowanie układów energoelektronicznych i elektronicznych oraz sporządzenie do tych projektów dokumentacji
  • Konstruowanie i przeprowadzanie testów przetwornic energoelektronicznych AC/DC, DC/AC, DC/DC
  • Monitoring i analiza rozwiązań technicznych stosowanych w urządzeniach zasilających
  • Prowadzenie projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Umiejętność projektowania i uruchamiania przekształtników rezonansowych oraz urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Znajomość programów symulacyjnych Matlab, PSpice
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.
  • w pełni wyposażoną siłownię oraz pokój relaksu z playstation oraz goglami VIVE do regeneracji sił i odpoczynku