Pomocnik ocynkowni (trawersowanie) - 13,68 EUR/h - NIEMCY, Würzburg (Niemcy) - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja Pracy - Pomocnik ocynkowni (trawersowanie) - 13,68 EUR/h - NIEMCY

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pomocnik ocynkowni (trawersowanie) - 13,68 EUR/h - NIEMCY

Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy)

Numer ref.: ZINK/WUER/N

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste prace  pomocnicze w ocynkowni
  • Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach
  • Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu
  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

WYMAGANIA:

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w pracach w ocynkowni (!)
  • Mile widziane pracownicy mobilni (własny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami do obsługi wózka jezdniowego - dodatkowy (nieobowiązkowy) atut
  • Znajomość języka niem. będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności manualne
  • Dokładność i niezawodność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Polsko-niemiecka umowę o pracę na pełny etat (+ możliwość regularnych nadgodzin) – docelowo stała współpraca lub możliwość przejścia z umowy agencyjnej na zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
  • Podstawowa stawka godzinowa: 13,68 EUR/godz. (wynagrodzenie miesięczne na poziomie min 1.600 - 2.000 Euro netto (na rękę) - już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania)
  • Możliwa duża ilość nadgodzin - możliwe zarobki na poziomie wyraźnie ponad 2.000 EUR na rękę!
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • Płatna dni świąteczne wolne od pracy
  • Urlop wypoczynkowy w wymiarze 30 dni (!)
  • Opieka niemieckojęzycznego opiekuna projektu