Pomocnik magazynowy (pakowanie i układanie towaru), Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja Pracy - Pomocnik magazynowy (pakowanie i układanie towaru) <br><span id="uwagiDoStanowiska">PFM/N</span>

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pomocnik magazynowy (pakowanie i układanie towaru)
PFM/N

Miejsce pracy: Niemcy

Numer ref.: KOM/N/MAG

Obowiązki:

  • Proste prace pomocnicze na magazynie (np. z artykułami spożywczymi, gospodarstwa domowego lub kosmetykami)
  • Układanie oraz pakowanie towaru na palety
  • Realizowanie zamówień
  • Inne pomocnicze prace magazynowe

Wymagania:

  • Osoby mobilne (min. 1 os w parze lub grupie powinna posiadać własny samochód - w celach dojazdu z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)
  • Doświadczenie oraz znajomość języka NIE JEST WYMAGANA
  • Gotowość do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • Praca zarówno dla kobiet, mężczyzn, par oraz grup

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat z gwarantowaną ilością godzin (możliwość nadgodziny)
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie (wypłacane miesięcznie, 10 dnia każdego miesiąca)
  • Dodatki z pracę w godzinach nadliczbowych 25%, nocnych 25%, w niedzielę 50% i święta 100%
  • Premie za 100%-frekwencję, premie wakacyjne oraz świąteczne
  • Dodatkowe premie za dobre wyniki w pracy
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie (max. 2 os w pokoju) z dostępem do internetu i w niedalekiej odległości od miejsca pracy
  • Każda grupa/ para mieszka razem i pracuje wspólnie na jednej zmianie
  • Stała pomoc polskojęzycznego koordynatora (opiekuna projektu)
  • Pakiet dodatkowych benefitów (np. w wybranych lokalizacjach karnet na siłownię lub turnieje sportowe, zniżki na stołówkę pracowniczą)
  • Stała pomoc we wszelkich kwestiach formalnych i organizacyjnych