Skuteczna rekrutacja

Oferta archiwalna

Praca » Stanowiska » Hotelarstwo/Turystyka/Katering » Pomoc kuchenna EPI SP. Z O.O. SP.K.
poszukuje do pracy na stanowisko:

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Region: dolnośląskie

Zadania na stanowisku:

  • lepienie pierogów
  • produkcja sałatek
  • praca na zmywaku, obieraku
  • przygotowywanie dań ciepłych

Wymagania:

  • mile widziana aktualna książeczka sanepidowska
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej sytuacji finansowej
  • jednozmianowy system pracy (praca na pierwszą zmianę)
  • atrakcyjne świadczenia pozapłacowe
  • bezpłatny transport pracowników na trasie Wrocław (ul. Komandorska, parking EPI) - Bielany Wrocławskie (zakład pracy) - Wrocław (parking EPI)
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji/zgłoszeń za pomocą APLIKUJ TERAZ
lub o kontakt pod numerem telefonu: 071 311 09 92
w godz. 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.