Płatny staż w dziale Wsparcia Produkcji

Co oferujemy:

  • 32 zł/h (dla osób ze statusem studenta jest to stawka netto),
  • umowę zlecenie,
  • roczny staż (01.07.24-31.12.24), z możliwością przedłużenia lub zatrudnienia na stałe,
  • staż w godzinach 8-16, pn-pt,
  • możliwość odbycia obowiązkowych praktyk studenckich,
  • kartę Multisport Plus za 103 zł,
  • możliwość skorzystania z dojazdu ŁKA (50 zł/m-c).

Twoje zadania:

  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej,
  • tworzenie baz danych w Excel,
  • udział w projektach optymalizacyjnych ( zbieranie danych, mapowanie procesów),
  • tworzenie prezentacji, wizualizacji do materiałów szkoleniowych.

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe lub jeszcze się uczysz (mile widziani absolwenci/studenci kierunków tj. biologia, chemia, farmacja
  • potrafisz pracować w zespole, jesteś osobą zorganizowaną i komunikatywną,
  • Ms Office nie ma dla Ciebie tajemnic,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2,
  • posiadasz książeczkę sanepid lub masz chęci, aby ją wyrobić.

Aplikuj! To Twoja szansa na rozwój u jednego z liderów w branży farmaceutycznej!

Mile widziane - doświadczenie/staże w działach wspierających, w firmach produkcyjnych oraz znajomość programu SAP.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

32 PLN net

Contract of mandate

Apprentice / Intern

Full time

CV is required

Valid for: 32 more days

Benefits

Sharing the costs of sports activities
dofinansowanie do dojazdów pracowniczych