Planning Manager, Gorzów Wielkopolski - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Planning Manager

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Planning Manager

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Region: lubuskie

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą działu planowania,
  • Kontrola, rozliczanie oraz analiza KPI,
  • Umiejętne planowanie kompleksowego wdrażania nowych technologii oraz produktów,
  • Nadzór nad planowaniem optymalnych harmonogramów pracy w magazynie,
  • Organizowanie i zarządzanie wewnętrznymi warsztatami,
  • Wspieranie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Dbałość o rzetelne i regularne przekazywanie informacji zwrotnych,
  • Bezpośrednia współpraca z klientem w tworzeniu optymalnych przepływów procesowych.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w logistyce i/lub planowaniu operacji na magazynie lub produkcji,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność zarządzania skomplikowanymi projektami,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.