Planista produkcji- Koordynacja łańcucha dostaw, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plLSJ HR GROUP Ireneusz Sozański - Planista produkcji- Koordynacja łańcucha dostaw

Oferta archiwalna

LSJ HR GROUP Ireneusz Sozański

Firma produkcyjna z kapitałem skandynawskim zlokalizowana na terenie Szczecina.

Planista produkcji- Koordynacja łańcucha dostaw

Miasto: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie płynności produkcji: układanie harmonogramów produkcyjnych oraz  planowanie zaopatrzenia materiałowego ,dbanie by dostawy komponentów jak i gotowego produktu odbywały się bez opóźnień.

Obowiązki:

- Rejestracja zamówień sprzedażowych włącznie z datami dostaw

- Analiza zdolności produkcyjnych oraz ustalanie procesów produkcyjnych, zasobów materiałowych oraz zasobów ludzkich

- Tworzenie harmonogramów przepływów pracy do wszystkich działań

- Planowanie oraz priorytetyzacja zadań mających na celu zmaksymalizowanie wydajności i zminimalizowania opóźnień produkcyjnych

- Planowanie zapasów materiałów produkcyjnych pod kątem wymagań planów produkcyjnych

- Odpowiedzialność za zamówienia i dostawy materiałów produkcyjnych

- Nadzór nad wysyłką gotowego produktu do klienta minimalizowanie ich opóźnień

Wymagania

- Minimum roczne doświadczenie w środowisku produkcyjnym jako planista produkcji

- Mile widziana znajomość Axapta lub innego systemu ERP

- Język angielski - na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy

- Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy

- Pracę na niezależnym stanowisku

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.