PL/SQL Developer, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plDahliamatic - PL/SQL Developer

DahliaMatic Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.

PL/SQL Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Implementacja zmian i hotfixów w systemie polisowym
  • Przygotowanie i rozwijanie narzędzi zapewniających zapewnienie jakości wytwarzanego kodu
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych
  • Stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Opis wymagań

  • Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu z wykorzystaniem technologii Oracle PL/SQL, SQL
  • Mile widziana znajomość UML, Enterprise Architect, Agile
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (informatyka, robotyka i pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Karta Multisport
  • Udział w projektach dla międzynarodowych Klientów
  • Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DahliaMatic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 2 zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Uprzejmie informujemy, że dokumenty złożone bez wymaganej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane i dane osobowe w nich zawarte nie będą przetwarzane. Informujemy, że aplikacji nie odsyłamy. Dokumenty aplikacyjne nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji niezwłocznie będą usuwane. Dokumenty aplikacyjne, na przetwarzanie których otrzymaliśmy zgodę w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą usuwane po upływie 5 latach od daty ich otrzymania. Dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym, innym celu.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.