Pielęgniarka / Pielęgniarz, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMedicover - Pielęgniarka / Pielęgniarz <br><span id="uwagiDoStanowiska">Medicover Atrium ul. Jana Pawła II 27</span>

Oferta archiwalna

Pielęgniarka / Pielęgniarz
Medicover Atrium ul. Jana Pawła II 27

Miejsce pracy: Warszawa

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • masz min. 2 lata doświadczenia oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • posiadasz kurs szczepień ochronnych i dodatkowo jeden z kursów specjalistycznych

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie szczepień ochronnych
  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych (np. EKG, spirometria, testy skórne)
  • praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym
  • współpraca ze specjalistami oraz m.in. asysta przy chirurgu, wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta

Nasza oferta w pigułce:

  • umowę o pracę na 24 miesiące
  • kurs szczepień ochronnych na koszt Medicover w ciągu 24 miesięcy
  • po 6 miesiącach możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony
  • pięcio etapowa ścieżka rozwoju
  • 12 godzinny system pracy, wolne we wszystkie niedziele i święta
  • pakiet benefitów, który obejmuje m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wiele innych
  • przyjazna atmosfera
Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub pod nr 604-506-904