Pielęgniarka/ Pielegniarz+ kurs języka norweskiego - START GRUDZIEŃ 2018, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Pielęgniarka/ Pielegniarz+ kurs języka norweskiego - START GRUDZIEŃ 2018

Oferta archiwalna

PARETTi Rekrutacja

Pielęgniarka/ Pielegniarz+ kurs języka norweskiego - START GRUDZIEŃ 2018

Region: Cała Polska

Numer ref.: P+K/NO/DS

Opis stanowiska:

  • opieka medyczna
  • wykonywanie obowiązków pielęgniarki
  • wspieranie w czynnościach życia codziennego osób starszych
  • przestrzeganie grafiku w pracy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe- ukończone studia (licencjat lub magister), liceum medyczne, studium
  • ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ OSOBY KTÓRYM ZOSTAŁ OSTATNI ROK STUDIÓW ( licencjat i magister)!!!
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • chęć podjęcia intensywnej nauki języka norweskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii po ukończeniu kursu językowego

Mile widziane:

  • osoby z nostryfikacją dyplomu w Norwegii
  • osoby z czynnym prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • intensywny kurs języka norweskiego oraz kursy przygotowujące do pracy w Norwegii - START GRUDZIEŃ 2018!!!
  • po kursie pracę w Norwegii na okres 27 miesięcy
  • możliwość stałej współpracy
  • atrakcyjne zarobki- od 210 NOK za godzinę pracy + dodatki za pracę np. w godzinach nocnych (+56 NOK/h), w weekendy (+50 NOK/h), w święta (+133%/h), w godzinach nadliczbowych ( +100%/h)
  • gwarantowana pensja miesięczna w kwocie 22 000 NOK
  • jedno tygodniowy urlop po przepracowanych 6-ściu tygodniach
  • bezpłatny transport z Polski do Norwegii oraz na urlop po 6 tygodniach w dowolne miejsce w Europie
  • mieszkanie oferowane przez firmę
  • pracę w systemie rotacyjnym czyli, 6 tygodni pracy i 1 tydzień urlopu
  • opiekę na każdym etapie przygotowującym do pracy w Norwegii oraz po wyjeździe 24/7
  • pracę przez cały okres trwania kontraktu

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.