PHP Tech Lead, cała Polska / możliwość pracy zdalnej - oferta pracy - GoldenLine.plGoldenline - {{offer.position}

Oferta archiwalna

PHP Tech Lead

Wynagrodzenie
11000 - 15000 netto
Lokalizacja
cała Polska / możliwość pracy zdalnej
Pracodawca
Goldenline
Dodano
30.11.2020

Twoje zadania:

  • tworzenie oraz projektowanie dużych i skalowalnych aplikacji w ramach kompleksowej, unikatowej na rynku, platformy HRtech,
  • wyznaczanie kierunków rozwoju poszczególnych produktów platformy w oparciu
    o nowe technologie oraz legacy code,
  • wdrażanie rozwiązań bazujących na integracji systemów
  • implementacja Machine learning
  • zarządzanie stackiem technologicznym oraz wiedzą ekspercką w zespole
  • mentoring deweloperów w zespole
  • praca razem z PO/UX przy projektowaniu rozwiązań
  • wsparcie zespołu w rozwiązywaniu codziennych problemów

Jesteś idealnym kandydatem/ką, jeśli:

  • biegle programujesz w PHP 7+,
  • znasz w praktyce Pythona
  • znasz framework Laravel 5+ / Symfony,
  • pracowałeś/aś z relacyjnymi bazami danych
  • masz minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji komercyjnych
  • jesteś komunikatywny/a i nastawiony/a na szukanie rozwiązań
  • masz doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API (SOAP/REST/GraphQL API)
  • potrafisz zaprojektować i zaimplementować architekturę systemu

Dodatkowe atuty to:

  • znajomość technologii MVC
  • znajomość systemu kontroli wersji
  • znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu/projektu
  • znajomość konfiguracji serwerów unixowych pod kątem aplikacji webowych

Oferujemy:

  • 11 - 15 tys. netto + Vat na B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • realny wpływ na rozwój technologii produktów, które tworzymy
  • pracę zdalną/hybrydową w jednej z preferowanych lokalizacji: Szczecin, Warszawa
  • pracę nad unikalną platformą HRtech

Goldenline

Goldeline to polski serwis rekrutacyjny, oferujący usługi z zakresu rekrutacji i employer branding. Co miesiąc serwis odwiedza ponad 1,5 mln użytkowników.

Wraz z HRlink.pl, szczecińskim dostawcą aplikacji typu ATS, właśnie tworzy kompleksową platformę HRtech. Dzięki tej synergii biznesowej i integracji produktów dajemy unikalną ofertę na polskim rynku i wszechstronne wsparcie pracodawców w procesie rekrutacji.