PARTNER PERSONALNY REGIONU - UMOWA NA ZASTĘPSTWO, Łomża, Ostrołęka + ok 150km - oferta pracy - GoldenLine.plTesco - PARTNER PERSONALNY REGIONU - UMOWA NA ZASTĘPSTWO <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">Praca w wymiarze: 1/1 etatu</font></span>

Oferta archiwalna

PARTNER PERSONALNY REGIONU - UMOWA NA ZASTĘPSTWO
Praca w wymiarze: 1/1 etatu

Miejsce pracy: Łomża, Ostrołęka + ok 150km

Numer ref.: /RKP/2

TWOJE ZADANIA:

Współpraca z Menadżerami Regionu, zespołem regionalnym, kierownictwem sklepów i Centralnym Działem Personalnym w zakresie wdrażania Planu Pracowniczego. Coaching kadry zarządzającej i bieżące wsparcie w procesach wprowadzania zmian. Realizowanie założeń polityki personalnej w zakresie rekrutacji, rozwoju i wyszukiwania utalentowanych pracowników.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zakresie coachingu i rozwijania innych
  • Doświadczenie w zakresie koordynowania wdrażanych zmian
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i selekcji pracowników
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub zajęć grupowych
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
  • Umiejętność kierowania zespołem, motywowania pracowników i pracy zespołowej
  • Komunikatywność i umiejętność wpływania na innych
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę dającą satysfakcję
  • Szeroki pakiet szkoleń menadżerskich
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Dodatkowe świadczenia (świąteczne bony pieniężne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
  • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ZAAPLIKUJ