OPIEKUNKA seniora - Niemcy, Hamburg - oferta pracy - GoldenLine.pl

Szukasz rzetelnej, sprawdzonej oferty pracy na terenie Niemiec lub Luksemburga? Od 11 lat zajmujemy się pośrednictwem pracy oraz doborem opiekunek/opiekunów i pomocy domowych. Mamy w swojej bazie szeroką gamę ciekawych i wiarygodnych ofert pracy. Zgłoś się do nas, powiedz czego szukasz, w czym masz doświadczenie. Znajdziemy miejsce pracy dostosowane do Twoich możliwości. Stawiamy na zaufanie, dlatego wiele opiekunek/opiekunów współpracuje z nami od kliku lat. Gwarantujemy legalne zatrudnienie, koordynację wyjazdu oraz pomoc w trudnych sytuacjach. Dołącz do grona zadowolonych z pracy opiekunów. Zapraszamy do naszego zespołu!
Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354.

OPIEKUNKA seniora - Niemcy
super oferta

Miejsce pracy: Hamburg
Region: zagranica
Pilnie szukamy!
Opiekunki do naszego stałego pacjenta - sprawdzona oferta!
88-letniego pana Kalusa.
Pan cierpi na chorobę Parkinsona, jest po przebytym nowotworze jelita,
choruje także na cukrzycę. Jest osobą mobilną - porusza się przy balkoniku.
Podopieczna jest bardzo pogodny, współpracuje przy opiece.
Mieszka z całkowicie sprawną żoną, która zajmuje się w domu gotowaniem.
Do domu regularnie przyjeżdża służba pielęgniarska oraz sun podopiecznego.
Rodzina jest bardzo sympatyczna - wspiera opiekunkę.
Opiekunce oferujemy: komfortowe warunki mieszkaniowe, dostęp do Internetu.

Zakres obowiązków: pomoc przy myciu i ubieraniu oraz niektóre prace domowe.
Wynagrodzenie: do 1300Euro na rękę

Planowany czas pracy: 6 tygodni
Miejsce pracy: Witzhave (okolice Hamburga)

(Szukasz czegoś innego? Zapytaj naszego konsultanta o inne oferty pracy!)
  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie)
  • gotowość wyjazdu na okres 1, 2 lub więcej miesięcy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym
  • mile widziane prawo jazdy

Prowadzimy bezpłatne kursy językowe!

Gwarantujemy:

  • bezpieczną, legalną pracę
  • najwyższe w branży wynagrodzenie w Euro
  • wysokie składki ZUS, opłacane również podczas pobytu w Polsce
  • całodobową opiekę koordynatora
  • zwrot kosztów dojazdu
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • premie za polecenie kolejnych opiekunek
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego

Jeśli jesteś zainteresowana tą ofertą pracy skontaktuj się z nami! Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 tel. 56 655 10 10
lub WYŚLIJ SMS POD NR +48 515 557 502 lub +48 536 080 880- ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.