Opiekunka osób starszych, - oferta pracy - GoldenLine.plFrigga - Opiekunka osób starszych <br/><span id="uwagiDoStanowiska">FRIGGA: Poszukujemy opiekunki do starszego małżeństwa na terenie Niemiec!</span>

Gwarantujemy Państwu legalne zatrudnienie na terenie Niemiec i Luksemburga. Miejscem pracy są prywatne domy naszych kontrahentów. Zakres obowiązków należących do opiekunów uzależniony jest od stanu zdrowia podopiecznego oraz trybu dnia seniora. Istotnym elementem jest indywidualne traktowanie każdego z podopiecznych. Pomocny w analizie przypadku jest przedstawiony przez nas opis zawierający aktualny stan zdrowia oraz codzienne przyzwyczajenia seniora.

Opiekunka osób starszych
FRIGGA: Poszukujemy opiekunki do starszego małżeństwa na terenie Niemiec!

Miejscowość: 91166 Georgensgmünd
Podopieczna jest osobą samodzielną.

Podopieczny: 80 lat, 170cm, 65kg
Dolegliwości:
- III stopień niepełnosprawności
- problemy z poruszaniem, porusza się za pomocą wózka
- staje na własne nogi
- wymaga pomocy przy wstawaniu, jest aktywny
- wstaje raz w nocy na toaletę

Dodatkowe informacje: podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym. Rodzina mieszka ok. 5km od domu podopiecznych. Aktualnie podopieczny przebywa w domu spokojnej starości.

Obowiązki:
- pomoc w zamianie odzieży
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- przygotowanie posiłków
- asekurowanie podopiecznego podczas przemieszczania się
- drobne prace domowe: pranie, prasowanie, utrzymanie porządku

Oferujemy:
- własny pokój
- Internet

Poszukujemy kandydatów:

  • powyżej 21 roku życia,
  • ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
  • z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
  • odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
  • mile widziane referencje,
  • mile widziane prawo jazdy.

Na miejscu zapewniony jest:

  • własny pkój
  • własna łazienka
  • TV

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakup biletów,
  • legalną formę zatrudnienia,
  • opłacanie świadczeń ZUS,
  • pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
  • stały kontakt z koordynatorem,
  • szybkie wyjazdy,
  • dodatki oraz premie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl
lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:
Patrycja Marszan 514 686 493

www.friggawork.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.