Opiekun medyczny, Świebodzin - oferta pracy - GoldenLine.plNowy Szpital w Świebodzinie - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Opiekun medyczny

Lokalizacja
Świebodzin
Pracodawca
Nowy Szpital w Świebodzinie
Dodano
15.06.2020

Opiekun medyczny W Nowym Szpitalu w Świebodzinie Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i opiekuńczych.
  • Asystowanie w czynnościach dnia codziennego: higiena osobista, karmienie, ubieranie.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (ukończony kurs dla opiekunów osób starszych, opiekunów medycznych) lub wykształcenie pielęgniarskie, rehabilitacyjne, pedagogiczne,
  • Doświadczenie w pracy z osobami starszymi, schorowanymi,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zorganizowanym ośrodku: dom opieki, zakład opiekuńczo-leczniczy, agencja opiekunek,
  • Cierpliwość, wyrozumiałość, empatia. Oferujemy: Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w godzinach dopołudniowych, jak i w formie dyżurów.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
  • Stabilne warunki pracy.
  • Dowolną formę zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
  • Wymiar godzin pracy w miesiącu do uzgodnienia,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

Hr@nowyszpital.pl

oraz pod numerem telefonu 500169874

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zbożowa 4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Grupa Nowy Szpital Holding S.A. inspektorem danych osobowych.