Operator wózków widłowych / Magazynier (m/k) Niemcy, Waldenburg, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator wózków widłowych / Magazynier (m/k) Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózków widłowych / Magazynier (m/k) Niemcy

Work place: Waldenburg, Niemcy

Region:Baden-Württemberg

Numer ref.: a0t4H00000knqPkQAI

Obowiązki:
  • pakowanie i foliowanie,
  • składowanie towaru na paletach,
  • przyklejanie etykiet na opakowaniach,
  • przygotowanie towarów do wysyłki,
  • kompletacja zamówień,
  • obsługa wózka widłowego.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego min. B1,
  • prawo jazdy oraz własny samochód,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany poranne, popołudniowe i nocne),
  • samodzielność,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (dotyczy operatorów wózków widłowych).
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niemiecka umowa o pracę
  • pełne ubezpieczenie społeczne,
  • wsparcie każdego pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl