Operator Wózka Widłowego, Strzelce Opolskie - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Operator Wózka Widłowego

PARETTi Rekrutacja - dla Naszego klienta szukamy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Region: opolskie

Numer ref.: OWW/SO/DS

Możesz też dzięki Firmie zostać Operatorem Wózka Widłowego!!!

Opis stanowiska:

  • Załadunek oraz rozładunek samochodów
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Dostarczenie płyty bazowej do produkcji oraz skanowanie palet
  • Dbanie o stan techniczny wózka widłowego

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność
  • Chęć nauki i motywacja do pracy
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za dyspozycyjność+ premie
  • Pracę w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • Pracę od zaraz dla osób bez doświadczenia zawodowego z możliwością przyuczenia
  • Pracę bez presji, w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość awansu i podwyżek
  • Darmowe zakwaterowanie przez 6 miesięcy dla osób mieszkających powyżej 40 km od miejsca pracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.