Operator wózka widłowego (praca od zaraz), Września, Gniezno, Słupca - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator wózka widłowego (praca od zaraz)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego (praca od zaraz)

Work place: Września, Gniezno, Słupca

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knkwcQAA

Obowiązki:
  • załadunek i rozładunek towaru,
  • lokacja produktów w magazynie,
  • obsługa linii pakowania.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT (warunek konieczny),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednie w firmie naszego klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę w systemie ciągłym 3 na 3 dni (3 dni pracy / 3 dni wolnego),
  • pracę w systemie 12-godzinnym,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl