Operator produkcji (m/k) / Оператор продукции (м/ж), Kielce - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator produkcji (m/k) / Оператор продукции (м/ж)

Operator produkcji (m/k) / Оператор продукции (м/ж)

Added: 10.06.2021

City/town: Kielce

Province: świętokrzyskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Kielce

Region:Świętokrzyskie

Numer ref.: a0t4H00000tExcfQAC

Вакансия работника продукции - производство стекла

Место работы: завод в г. Кельце

Обязанности:
  • работа на продукционной линии,
  • обслуживание машин, связанных с производством стекла, а также стеклопакетов.
Praca pracownik produkcji - produkcja szkła

Miejsce pracy: zakład w Kielcach

Obowiązki:
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • serwis maszyn związanych z produkcją szkła oraz szyb zespolonych.
Требования к кандидатам:
  • опыт работы работы на производстве,
  • готовность к посменной работе в 3 смены (возможны над-часы, но только после 4-6 отработанных недель - до 210 часов в течение месяца),
  • мануальные способности,
  • желательно знание польского языка на коммуникативном уровне,
  • трудолюбивость и ответственность.
Wymagania dla kandydatów:
  • doświadczenie w pracy przy produkcji,
  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany (możliwe nadgodziny, ale dopiero po 4-6 przepracowanych tygodniach - w sumie do 210 godzin w ciągu miesiąca),
  • zdolności manualne,
  • preferowana znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • pracowitość i odpowiedzialność.
Предлагаем:
  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству (umowa-zlecenie),
  • медицинское страхование,
  • заработная плата во время испытательного срока: от 18,30 злотых брутто в час,
  • cтавка может быть выше, в зависимости от опыта работы и навыков, надбавка за работу в ночное время,
  • возможен ежемесячный рост заработной платы, если работник набывает хороших качеств,
  • гарантию выплаты заработной платы до 15 числа следующего месяца,
  • бесплатное проживание (по 2-4 человека в комнате), просьба иметь при себе 100 злотых, залог, который при выезде возвращается,
  • постоянную поддержку координатора.
Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa-zlecenie),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie w okresie próbnym: od 18,30 zł brutto za godzinę,
  • stawka może być wyższa, w zależności od doświadczenia zawodowego i umiejętności, dodatek za pracę w nocy,
  • miesięczny wzrost płac jest możliwy, jeśli pracownik nabiera dobrych cech,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia do 15. dnia następnego miesiąca,
  • bezpłatne zakwaterowanie (dla 2-4 osób w pokoju), prosimy mieć przy sobie 100 zł, Kaucja, która przy wymeldowaniu podlega zwrotowi,
  • stałe wsparcie koordynatora.
Срочно нужны работники! Количество вакансий: 10.

Pilnie potrzebni pracownicy! Liczba wolnych miejsc: 10.

Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, nadal pracuje w Trenkwalder
4.0
  • 4.0
    Salary
  • 3.0
    Development opportunities
  • 3.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2021.01.18

Super firma dla osób, które chcą poszybować do innych firm zewnętrznych

Pros
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej przy niektórych projektach, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych, wsparcie między regionami, wsparcie techniczne IT,
Cons
  • brak możliwości rozwoju, rozbudowana biurokracja,
Tips for the employer

Od pewnego czasu istnieje w firmie wrażenie, że pracodawca przestał intarersować się personelem niższego i średniego szczebla. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie.